"איך תגדיל את הרווחים בעסק שלך באמצעות האינטרנט"


קבל ממני ביקורת לאתר שלך בחינם וללא התחייבות!


תן לי להראות לך איך תוכל לעשות מהפך בנוכחות האינטרנטית שלך... מהפך כזה שיגדיל לך את המכירות והרווחים באמצעות פניות חמות מלקוחות פוטנציאליים שאתה תקבל 24/7... גם שאתה בחופשה וגם שאתה ישן.


כולם יודעים שכיום השיווק באינטרנט הוא הכלי האפקטיבי ביותר לקידום כל עסק.

הנה 7 סיבות למה:


1. עלות לידים נמוכה יותר

העלות שתשלם על פרטים של לקוח פוטנציאלי הוא שבריר מההוצאה על פרסום באמצעות מודעות בעיתונות. לעיתים אפילו 1/4 מהמחיר. והלידים מגיעים תוך ימים ספורים לא חודשים.


2. הורדת העלות עבור שירות לקוחות

אתה יכול להציע מידע חיוני על המוצר והשירות שלך ללקוחות חדשים וותיקים באינטרנט כך להוריד את כמות הפניות לשירות לקוחות. כולל תשובות לשאלות נפוצות, מחירים, וכל מה שיקל על העבודה השוטפת שלך.


3. הורדת העלות לאספקת השירות

אתה יכול לתת לאנשים גישה לכל החומרים השיווקיים שלך און ליין 24 שעות ביממה. תתפלא לשמוע שישנם לקוחות שירצו לפנות אליך גם בלילה.


4. חדירה לקהלים חדשים

באמצעות שיווק נכון באינטרנט תגיע לקהלים חדשים אליהם עדיין לא הגעת בשבריר של העלות.


5. תן ללקוחות שלך לפאר אותך

באמצעות האינטרנט תוכל לתת ללקוחות שלך במה להמליץ עליך. כמה עוד מכירות היית משיג אם אנשים היו שומעים ישירות מהלקוחות המרוצים שלך?


6. מהירות השיווק

תוכל לבדוק מה כן או לא עובד בשיווק שלך. מה הלקוחות רוצים ומה לא. מה מוכר ומה לא וכמובן לשנות את זה במהירות. לא צריך בית דפוס. הכל נעשה תוך דקות.


7. יותר מכירות

נוכחות באינטרנט מגדילה את המכירות כתוצאה מפניות חדשות. ישנן חברות שמשיגות 100% מההכנסה שלהן דרך האינטרנט.


אחרי שתמלא את הפרטים שלך כאן אני והצוות שלי נבחן את האתר שלך לפי 5 פרמטרים שונים וניתן לך תשובה אמיתית וכנה לגבי שיפורים שניתן לבצע בו. אלו שיפורים שיביאו לך יותר לקוחות וישימו אותך במינימום בשתי ליגות מעל המתחרים שלך. זה מה שאתה צריך לעשות כדי לקבל את ביקורת האתר שלך בחינם אחרי שתמלא את הפרטים אנחנו נחזור אליך לשיחה טלפונית קצרה בה נציג לך מספר שאלות קצרות. אין לך מה לדאוג לא מדובר במשהו פולשני אלא בשאלות פשוטות מאוד שיעזרו לנו לבדוק איפה אתה נמצא היום ולאן אתה רוצה להגיע.

תוך 5 ימי עסקים מהשיחה אשלח דו"ח מפורט:

1. אילו שיפורים ניתן לבצע באתר כבר עכשיו כדי להשיג תוצאות טובות יותר.
2. מהן ההזדמנויות שאתה מפספס היום ואיפה הפוטנציאל הגדול ביותר שלך.
3. תוכנית שיווקית אינטרנטית צעד אחר צעד.

מלא את השאלון עכשיו.